Rozdávám tablety!

Ilustrační foto

Připravila jsem pro Vás dlouhodobou soutěž, kde nevyhrává jen ten první. Šanci mají všichni!

 

Soutěž platí pro všechny a nezáleží na tom, jak dlouho jste registrovaní a zda si nakupujete jen pro sebe. Můžete ji využít i jako motivaci pro Vaše zájemce, můžete získat tabletů více a můžete si tak nastartovat pravidelný měsíční příjem. 

Naskočit lze kdykoliv - zkrátka opravdu záleží jen na Vás! Na splnění máte vždy 12 měsíců od splnění Úspěšného startu prvního nováčka.
Nastartujete svou kariéru díky této motivaci! Soutěž nekončí za rok, je dlouhodobá.
Je to jednoduché – stačí 1 registrace měsíčně a za rok máte tablet. Chcete ho dříve? Vrhněte se do práce už dnes! Čím rychleji najdete svých 10 nováčků, tím dříve Vás odměním!
Platí pouze pro poradce v mé osobní skupině. Je jedno, ve které linii se nacházíte, pokud máte mé jméno na faktuře, můžete soutěžit a stejně tak i Vaši poradci.
Tato akce není organizovaná společností Eurona s.r.o., jedná se o mou osobní aktivitu.
Do soutěže se nepočítají registrace rodinných příslušníků (manželů, babiček, tetiček, apod.) a opakované registrace.
Top manažeři, 21% poradci a jejich skupiny nesoutěží.
V případě, že začne aktivní soutěžit ve chvíli, kdy ještě nemá nového TM a následně nový TM nebo 21 % dosáhne pozice, stále pro něj platí moje nabídka po dobu 12 + 3 měsíců. Př. Alenka má od června 4 registrace a v srpnu její sponzorka postoupí na 21 %. Až do srpna následujícího roku může Alenka uplatňovat nároky na tablety u mě (počítají se pak už jen ti, kteří prošli komplet Úspěšným startem, ne pokud plní např. druhý měsíc ÚS).
Už další tablet nepotřebujete? Potěší Vás jiná odměna? Jsem pro! Stačí se domluvit.
Podmínkou je provést během 12 měsíců celým Úspěšným startem 10 nováčků. Kompletní Úspěšný start = osobní objednávka v prvních třech měsících spolupráce minimálně za 100, 120, 150 bodů.
Organizátor si vyhrazuje právo akci kdykoliv ukončit.
Získáváte mnohem více! Hodnotný tablet ode mě a k tomu navíc i prémii sponzora, vyplacenou Euronou:
Za provedení jednoho nováčka ÚS obdržíte prémii 200 Kč (10 nováčků = 2.000Kč).
Své nároky hlaste nejpozději do 2 měsíců po vzniku nároku na e-mail: bara.skalova@jaknaskvrny.cz . Na pozdější nahlášení už není možné brát zřetel.

Pro zpracování informací a možnost zapojit se do soutěže, je potřeba vyplnit souhlas se zpracováním osobních údajů. Viz mé maily.

 

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.