Rozhovor s novou TOP manažerkou Helenou Šimánkovou

TOP manažerka Helča Šimánková

Milá Helčo, moc ti ještě jednou gratuluji k obhájení pozice leadra a k získání titulu TOP manažer Eurona by Cerny!

Za tu poměrně krátkou dobu u Eurony jsi toho stihla také docela dost. :-) Po mateřské se vrátit na chvíli do zaměstnání a pak si „užívat“ těhotenské nevolnosti plus porod druhého dítka. A i přesto jsi pořád pracovala na tom, aby se tvoje síť rozvíjela. Výsledkem je naprosto přesvědčivá obhajoba.

  • Jak ses s Euronou seznámila?

V roce 2012 jsem na své první MD sháněla nějakou činnost na rozptýlení od mateřských povinností. Chyběl mi pocit, že jsem schopná dělat také něco jiného než se jen starat o rodinu. Napadlo mě dělat nějaký katalogový prodej. Měla bych si o čem povídat se ženskými v krámu a s ostatními maminkami. A hlavně, povídala bych si za peníze. :-)

Kosmetických firem se mi zdálo tehdy již hodně, a tak mi padla do oka Eurona. Je jiná než ostatní firmy a uchvátila mě její čistá filozofie a nádherný design výrobků.

 

  • Kdy a proč ses rozhodla, že chceš víc?

Rozhodla jsem se velice rychle. :-) Výrobky mě nadchly i na druhý pohled. Byly účinné a voňavé.  Můj sponzor Kristinka Pitrová mě tehdy asi hned druhý měsíc po registraci vzala s sebou na Biojarmark. Já? A u stánku? To bylo jiná káva než jsem byla zvyklá. Moje zkušenosti s obchodem byly úplně nulové. Z trhů jsem však odjížděla úplně nadšená. Fascinovalo mě, že mohu lidem poradit se skvrnami, s vodním kamenem... , že jsem někomu prospěšná. A ty peníze z výdělku byly velice příjemným benefitem.

 

  • Co bys dnes udělala jinak?

Moc by toho nebylo. Pokud zpětně přemýšlím, možná jsem mohla pracovat více efektivněji  a u cíle bych byla podstatně rychleji. Tehdy jsem věnovala více prostoru prodeji než registrování a tím jsem si začátek zpomalila. Přece jen je fajn, když si každý může objednávat sám a levněji. Mě to ušetří práci a i ten dotyčný je spokojenější.

 

  • Co tě na Euroně nejvíc baví?

To, že prostě je. A je tak úžasná. Doma používáme jenom Euronu. Navíc se mi líbí, jak o Euroně můžu říct každému. Paní za přepážkou na výměnu OP,  prodavačce v krámu, spolucestující ve vlaku, mamince na pískovišti... Každému má Eurona co nabídnout. A já tak mohu pracovat, aniž bych tím vyplýtvala moře času navíc.

 

  • Jaký je tvůj recept na úspěch?

Prostě se do toho pustit a zapomenout na pochyby. Radovat se z každého úspěchu a neúspěch brát pouze jako další krok k úspěchu. Protože, když někde udělám chybu, a něco se mi nepovede, tak se z toho poučím, a jdu dál. Dělat věci s radostí a myslet na to, že nejsem nikdy sama na celou tu svojí cestu. Vždycky se můžu obrátit na svého sponzora nebo nadsponzora, který rád poradí. A pak, mám svůj tým. Když můj tým bude dělat Euronu s radostí, bude to celé super zábava.

Helčo, děkuji ti za spoustu tipů, které v našem rozhovoru padly a držím ti palce při směřování k dalším úspěchům v Euroně!

 

Bára Skálová

Červen 2016

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.