Rozhovor s novou TOP manažerkou Petrou Gregůrkovou

TOP manažerka Petra Gregůrková

Milá Petro, ještě jednou gratuluji k obhájení pozice leadra a k získání titulu TOP manažer Eurona by Cerny!

Vzpomínám, jak loni na Kosu Esterka Kubzová vyprávěla, že se jí v síti rodí nová hvězda.

V každém případě jsem pak s radostí sledovala, jak si jdeš za svým cílem. Stihla sis mezitím zařídit svatbu, stále něco děláte kolem domečku a také otěhotnět. Plus stále pracuješ pro vaši rodinnou firmu. Myslím, že běžná výmluva – já na to ale nemám čas – u tebe rozhodně neobstojí. :-)

Ty jsi navíc i zářný příklad toho, že nabízet zákaznické číslo co nejdříve, se opravdu vyplatí! Určitě nám sama povíš, jak to tenkrát přesně bylo.

 

  • Jak ses s Euronou seznámila?

 

Euronu jsem poznala asi před dvěma lety díky mému manželovi, ještě když jsme spolu randili. :-) Měla jsem různé vyrážky a dušnost a tak jsem se léčila na alergologii. Alergie na pyly ani zvířátka se neprokázala, až paní doktorka přišla na to, že mi dělají zle čisticí prostředky. I když jsem měla při úklidu rukavice, tak stačily ty výpary. Zakázala mi vše používat a umývala jsem octem. David nechápal, proč vše musí smrdět octem, včetně mě :-) a přinesl mi od kolegyňky z práce čistič koupelen, který jak tvrdil, je ekologický, voní a ještě že bude lesk jako blesk. :) A opravdu byl.

 

  • Takže ses stala spokojenou registrovanou zákaznicí?

 

Vůbec jsem o té možnosti nevěděla, myslela jsem, že kolegyňka od Davida z práce zboží objednává z e-shopu hromadně, tak jsem vždycky chtěla pár věcí, abych neplatila sama poštovné. Nevěděla jsem, že můžu nakupovat sama a ještě se slevou. Neměla jsem od ní půjčené ani vzorečky, ani katalog. K registraci jsem přišla, jak slepá k houslím :-). David změnil práci, mně došly nějaké věci a tak jsem si řekla v únoru 2015, že objednám sama.

 

  • Zadala jsi tedy sama objednávku a pak ti už volala tvá sponzorka, aby ti Euronu představila?

 

Tak rychlé to nebylo. Já totiž nerada platím poštovné, radši se podělím s ostatními a tak jsem napsala na FB, že budu objednávat Euronu a jestli někdo něco chce. Že nejsem prodejce, ale spokojený zákazník.  A ozvaly se 3 kámošky, že něco chtějí. Tak jsem objednávku odeslala až 3.3.2015.

Jaké bylo překvapení, když se ceny přepočítaly a já měla najednou vše levnější a druhé překvapení bylo, když přišla nádherná voňavá zásilka s katalogem a k tomu i vzorečky všech vůní. Z letáčků jsem pochopila, že jde o MLM systém, že slevy na výrobky jsou trvalé, když mám své zákaznické číslo a můžu mít i větší. To mě úplně nadchlo a hned jsem si řekla, že musím vyzkoušet další věci. Vůbec jsem nechápala, proč mi o té možnosti ta paní předtím neřekla. Kde by dneska mohla díky mým bodům být! J Proto každému říkám, že může mít své vlastní zákaznické číslo a nakupovat se slevami, i když si chce koupit jenom jednu věc a nechce být dále prodejce. Mám zkušenost, že když vidí, jak s ním jednám fér, a že navíc ušetří, tak u jedné věci opravdu nezůstane. :-)

 

  • Kdy a proč ses rozhodla, že chceš víc?

 

Může za to opět FB a moje sponzorka Eva, která mi volala. Já se přiznám, že jsem ji odbyla s tím, že Euronu znám, žádné předvedení výrobků nechci, nemám čas, žádný přivýdělek nepotřebuji a mám se za chvilku vdávat. :-) Ona se odbýt nenechala, řekla mi o skupině na FB pro zákazníky a poradce, kterou vedou TOP managerky a přidala mě tam.

Tam jsem se najednou dozvěděla věcí! Holky si zde radí, píšou recenze na výrobky a navzájem se podporují. Chvilku mi trvalo, než jsem se zorientovala a pochopila, že třeba "ručka" je prostředek na ruční praní apd. Hltala jsem každou informaci a rady ostatních - hlavně i to, že pokud se prodává dál, tak za katalogové ceny a dávat k objednávce dáreček nebo vzorek. Tak to jsem si říkala, že teda musím dodržet, když už i první objednávka je pro jiné lidi a udělala jsem to. A holky se ozvaly, že chtějí další věci!

 

  • Předpokládám, že jsi jim hned nabídla vlastní zákaznické číslo…

 

To také, ale ty ho odmítly. První registrace však opravdu přišla brzy. Vzala jsem do práce na aromatikum Černý hrozen a dala ho na WC. Druhý den hned kolegyňka zjišťovala, kde jsem to objednala. Přinesla jsem ukázat vzorečky vůní a byla z toho registrace.

Významná a rozhodující pro mě byla registrace kamarádky Šárky Vykoukalové, která řešila fleky na prádle, já jí poradila a ona se stala nadšenou zákaznicí a už člověk mohl své zážitky lépe sdílet. :-)

V květnu 2015 jsme spolu zorganizovaly první prezentaci, kterou vedla naše současná TOP managerka Ester Kubzová spolu s Evou Stodůlkovou. Přišlo 18 lidí, já měla za květen 12 registrací a 3. měsíc u Eurony jsem byla na 12 %. Dostala jsem úžasné dárky od nadsponzorek, a od TOP managerky Sylvy Jaškové parfém za splnění nováčkovské motivačky. Moc mě to potěšilo a ze spokojené zákaznice se najednou stala poradkyně. :-)

 

  • Co bys dnes udělala jinak?

 

Jéé, tak to nevím. Asi nic. :-)

 

  • Co tě na Euroně nejvíc baví?

 

Nejvíc to, že poznávám nové lidi a každý měsíc je díky tomu jiný. Třeba co se týká Dovolené snů, tak mě nelákal ten relax a moře, ale to, že bych poznala lidi z Eurony a ostatní poradkyně. Taky mám ráda výzvy, co se týká dosahování provizních pozic. Přitom si jedu sama jak chci a jak mám čas, nikdo z nadsponzorek mě k ničemu netlačí. Úžasná svoboda. A pak je fajn i ten adrenalin při uzávěrkách kdy jsem párkrát opravdu čekala na každý bodík. :-) A taky mě baví můj manžel, který se mě vždycky večer ptá kolik "máme" bodů. :-)

 

  • Jaký je tvůj recept na úspěch?

 

Jak říkal na školení Peter Urbanec - nevymýšlet kolo, když už je vymyšlené. Inspirovat se ostatními a dát na jejich rady a najít si mezi nimi to svoje, co člověku vyhovuje a hlavně, když něco chci, tak to dělat a nevymlouvat se na čas, rodinu nebo peníze. Teď mě ještě napadá, že Peter říká: Zvedni zadek a rozum se přidá. Přesně tak to je.

V týmu mám třeba maminku na mateřské se třemi malými dětmi, dámy ve zralém věku, které už nechtějí pracovat za minimální plat a díky Euroně se učí s počítačem, aby mohly samy objednávat. Ty nejvíc aktivní poradkyně jsou vytížené, pracující s rodinou nebo těhotné na rizikovém, jedna dokonce i dodělala při mateřské výšku a jak jim to jde. Moje holky ví, že nikoho nenutím a neobvolávám, aby mákly. Ale když se ozvou, že pomoc chtějí a nejde jim to, tak něco vymyslíme. Sama jsem pracující, nyní v 8. měsíci těhotenství a vždycky to nějak jde udělat, když je vůle. Je to každého volba, zda si večer pustí Ordinaci v růžové zahradě nebo jako já počítač a udělá něco pro Euronu. :-)

U Eurony je skvělé, že ji může dělat kdokoliv a kdykoliv. Nezáleží na věku, vzdělání ani stavu. :-) Není potřeba žádný počáteční kapitál ani není potřeba mít doma nic speciálního (některé mé poradkyně nemají ani počítač), ani není nutné mít výrobky skladem, protože hned 2. den vám je DPD doveze. Prostě pracujete, kdy chcete a jak chcete. Vše co si rozjedete, se vám bohatě vrátí. V lednu jsem díky těhotenství úplně odpadla a nedělala nic a registrovalo se mi 5 lidí úplně samo a síť taky jela a nikdo nepostřehl, že jsem byla mimo.

Takže nabízet zákaznické číslo. Vždy a všude. Nevzdat se, když není odezva taková, jakou by člověk čekal. Testovat výrobky a hlavně je používat, a když něco nefunguje, hledat řešení.  A fotit účinnost výrobků před a po. Těžko bych mohla být dobrá poradkyně, když bych si stahovala cizí fotky z internetu a čištění trouby bych znala jenom teoreticky. :-)

Hlavně moc dobře vím, že můj úspěch se skládá i z úspěchů a práce holek v mojí skupině. Vážím si každé poradkyně a každého zákazníka. Moc mi dělají radost takoví, kteří se ozvou, že chtějí víc. Každý kdo se ozve, má k dispozici mou pomocnou ruku. Děkuji všem svým poradkyním v týmu za jejich výkony, zákazníkům a i koncovým spotřebitelům za jejich nákupy a přízeň.

 

Peťo, děkuji za rozhovor, teď ti hlavně držím palce do finiše s těhotenstvím, přeji ti pohodový porod a pohodové miminko. Troufám si tipnout, že ani v porodnici nebudeš zahálet a v tašce už jsou nachystané vzorečky s kontakty. :-)

 

 

 

Bára Skálová

Červen 2016

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.