Hana Svobodová - vycházející hvězda

Hana Svobodová

O Hance mi její TOP manažerka Peťa Gregůrková prozradila, že se registrovala předposlední den v únoru, v březnu byla na 3 %, v dubnu už začala registrovat, tak postoupila na 6% stupeň a během června měla 7 registrací a poskočila na 9 % a možná i proto vyhrála ve své kategorii soutěž o gril!

Proč zrovna Eurona?

O značce Eurona by Cerny jsem věděla tak nějak už dlouho, když jsem chodila ke kamarádce a její maminka ji už dlouhá léta používá. Znala jsem od nich mýdla, která nádherně voněla, ale víc jsem se nezajímala. Popravdě mě k vyzkoušení výrobků dovedla až má sponzorka Hanka Zourková. Už jsem byla znechucená všemi možnými přípravky na praní, které slibují, jak všechno vyperou a já pak vyndávala prádlo z pračky a vlastně nebylo vůbec vyprané. V podpaží zůstaly fleky od deodorantů, manželovi fleky na límečcích košilí a o skvrnách na plenkách a oblečení našeho nejmenšího ani nemluvím. Jednou na cvičení jsem viděla jak si Hanka bere od její nynější sponzorky Jitky nějaký kyblík...prý je to dobré na skvrny..Za pár dní jsem už měla doma katalog a nestačila se divit, co že to vlastně všechno ta Eurona vyrábí. Samozřejmě, že se mi líbilo spoustu věcí, které jsem chtěla vyzkoušet. Můj seznam se zastavil na 2000,-, takže mě Hanka přemluvila, ať se zaregistruji a budu to mít levnější. No popravdě se mi do toho moc nechtělo. Když přišel první balík, tak jsem byla nadšená a hned vše zkoušela. Manžel zprvu mé nadšení moc nesdílel, ale když viděl, jak krásně se mi vyčistili agentem utěrky a další věci, sám mi začal nosit bílá trička a košile.

Kdy a proč jste se rozhodla, že chcete od Eurony víc?

Já se ani tak striktně nerozhodla, že bych si chtěla přivydělat. Spíš jsem si chtěla objednat spoustu věcí pro sebe a proč toho nevyužít, když bych mohla mít své výrobky vlastně zadarmo. Tak jsem začala své nadšení šířit dál.

Kde a jak získáváte nové zákazníky a spolupracovníky? Jaký způsob kontaktování se vám nejvíc osvědčil?

Většina mých zákazníků jsou kamarádi a známí. První kontakty byly docela ostýchavé, říkala jsem si, že nechci někoho otravovat. Vždyť já sama to nemám ráda. Ale pak jsem si to v hlavě přehodnotila a řekla jsem si: "Vždyť nikomu nic nenutím. Zeptám se, ukážu, jak mi Eurona pomohla od skvrn a buď někdo další bude chtít vyzkoušet anebo prostě ne. Přece nabízím věci, které opravdu fungují."

Využila jsem internet a kontaktovala potenciální zákazníky. Nakoupila jsem spoustu katalogů a už to jelo. Samozřejmostí jsou vzorečky, bez těch to prostě nejde. Anebo jde, ale vždy je lepší, když člověk vyzkouší a sám se přesvědčí, že výrobky opravdu fungují.

Je těžké začít svou kariéru v Euroně?

Těžké to není, jen musí člověk opravdu chtít a něco pro to udělat. Tak jak se vším. Jak praví přísloví: Bez práce nejsou koláče. Proto, když někdo chce něčeho dosáhnout, musí si za tím jít. Záleží jak to má nastavené v hlavě. Samozřejmě, že je daleko více motivující, když se zákazník zaregistruje a nadchne se pro Euronu stejně tak jako vy, než když se setkáváte ve větší míře s negativní odezvou. Ale člověk si z toho nesmí nic dělat a jít dál. Však oni se ti správní spolupracovníci dřív nebo později najdou.

Kolik času denně/týdně se Euroně věnujete?

Asi záleží jak kdy. Někdy více a někdy méně. Povětšinou mi to syn dovolí až usne :) Takže někdy třeba i 3 hodiny a někdy vůbec. Nemám stanovený čas, i když bych si to asi měla lépe zorganizovat. Ze začátku, to byl ještě malý a spával v kočárku na vycházce, tak jsem jezdila jak blázen s telefonem v jedné ruce a kočár řídila druhou a hltala jsem všechny příspěvky na FB v Euroňácké skupince a zjišťovala informace o různých výrobcích. Teď už mi to moc nedovolí, jelikož už chce více pozornosti. Tudíž po večerech.

Co děláte, když vás někdo odmítne?

Tak z toho si nic nedělám. Budou další a třeba se i ten, co prve odmítl, časem ozve sám. Jak už jsem zmiňovala, člověk se nesmí nechat znechutit.

Co děláte pro svůj úspěch a co vám nejvíc pomáhá?

Neustále se snažím kontaktovat další a další lidi, které by mohla Eurona zajímat. A pomáhá mi samozřejmě pozitivní odezva, která je bezesporu nejlepším hnacím motorem.

Co poradíte někomu, kdo je právě na úplném začátku?

Hlavně se nevzdávat a nenechat se odradit neúspěchem nebo odmítnutím. Těch bude hodně, ale bude určitě i hodně takových, co budou nadšení. Samozřejmě se setkáte s tím, že je to drahé a že mají své osvědčené výrobky apod. Nedejte se. Zkuste jim dát vzoreček, ať sami vyzkouší a řeknou vám svůj názor. A když ani to nepomůže, tak to nemá cenu přesvědčovat a raději jděte dál za dalšími, kteří třeba budou chtít.

Jaké jsou vaše plány do konce roku 2016?

Plány...no určitě bych chtěla zaregistrovat další skvělé spolupracovníky, kteří budou od Eurony chtít víc, stejně jako já. Takže mým cílem během následujících měsíců je dostat se znovu na 9% a tak nějak si je stabilizovat a do konce roku bych chtěla být už na 12%. Takže hurá do toho!

 

Hani, děkuji za rozhovor. Dovolím si zopakovat vaší myšlenku, že všechno je v hlavě: "Vždyť nikomu nic nenutím. Zeptám se, ukážu jak mi Eurona pomohla od skvrn a buď někdo další bude chtít vyzkoušet anebo prostě ne. Přece nabízím věci, které opravdu fungují."

 

Držím palce, ať se vám i nadále daří! :-)

 

 

Bára Skálová, červenec 2016

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.