Ester Kubzová - Rubínová TOP manažerka

Rubínová TOP manažerka Ester Kubzová s rodinou

Esterka je žena, která má 4 děti, vede úspěšnou firmu a ještě zvládla obhájit prestižní pozici Rubínové TOP manažerky. Ona je přesně ten typ člověka, který ukazuje, že ač 24 hodin máme všichni stejně, je jen na nás, jak s tím naložíme.

Velmi jsem ocenila její otevřenost, že se ne vždy vznášíme na růžovém obláčku a to je právě to, co nás nejvíc posiluje.


Milá Esterko, tak jaké máš pocity jako obhájená rubínka?

Když to padlo, bylo to velmi silné! Nemohla jsem tomu uvěřit. I když jsem věděla, že se to blíží, tak ve chvíli, kdy to bylo černé na bílém, to byl nádherný pocit!

Je to neuvěřitelné, patřit mezi 8 nejúspěšnějších lidí v Euroně.


Co ti nejvíc pomáhalo?

Jednoznačně loňské absolvování Manažerských impulsů s Petrem Urbancem. Zde jsem pochopila pravidla, která jsou daná pro fungování celé moji obchodní skupiny, včetně mě a také hlavně to, že Úspěšná budu pouze v případě, když budou úspěšní lidé, v mém obchodním týmu.

Dalším velikým pomocníkem, byla a je Rubínová Top manažerka - Sylva Jašková. Její zkušenosti a rady s fungováním sítě, byly a jsou k nezaplacení.

Jakou jsi měla strategii?

Petra Gregůrková a Hana Vychodilová, jsou neskutečně cílevědomé a pracovité ženy, které měly jasný cíl - stát se Top manažerkou a vést svůj úspěšný obchodní tým samy. Oběma se to díky jejich rozhodnutí a vůli brzy povedlo.
Podporovat a pomáhat lidem, kteří o to stojí a jdou si za svým cílem, je pro mne radost a neskutečně mě to naplňuje.  Spolupráce s Petrou i Hankou, je velmi příjemná  (i když jsme každá úplně jiná) a vzájemná pomoc, je samozřejmostí.
Je důležité, mít nastavená pravidla pro všechny stejné, ale zároveň být empatický a přátelský.

Byla i nějaká špatná chvíle? Jak jsi jí překonala?

Ano, určitě byla. Když se ohlédnu zpátky, tak dnes vím, že situace, která se jevila těžkopádně a neřešitelně, tak mi naopak hodně pomohla. Musela jsem zvolit jinou strategii než bylo v plánu a výsledek byl mnohonásobně lepší.
Například, když se někomu nepodařilo obhájit, nebo se posunout o pozici výše. Byl z toho demotivovaný a zklamaný.


Co v té chvíli dělat?

Samozřejmě, jsou to individuální situace, ale je potřeba pojmenovat příčinu pravým jménem a nemazat med kolem úst. Za mě je nejhorší, když si musí poradce dlouhodobě dokupovat body, aby zachraňoval pozici. Je to jasná známka nestabilního týmu a tady je jediná cesta. Musím oslovit, najít, nebo si počkat na aktivní „fazolku“, abych měla stabilitu a postup zaručený. Nikdo to nezvládne sám a to všichni víme.


Co ti titul přinesl?

Jistotu - že jsem se vydala na správnou cestu.

Uznání - mých nejbližších a přátel.

Musím se přiznat, že jsem měla slzy v očích, když „To padlo“ a přišlo mi tolik krásných a upřímných gratulací. Ještě teď mám z toho husí kůži, když si na to vzpomenu.

Velmi pro mne znamená i nádherný rubínový náramek, který jsem dostala od svých Top manažerek - Petry Gregůrkové, Hany Vychodilové, Jitky Jeřábkové, od Rubínových Top manažerek Sylvy Jaškové, od Tebe Baruško a jediné Safírové Top manažerky Hany Boudové.

Já na šperky moc nejsem, ale tento má pro mne nepojmenovatelný význam.


Co bys poradila ostatním?

Slova Petra Urbance “ Zvedni prdel a rozum se přidá!“

Inspirujte se a duplikujte lidi, kteří jsou úspěšní a nehledejte vlastní cesty. Tohle je veliká výhoda podnikání v MLM.
K tomu, jak na to, doporučuji shlédnout videa naši Rubínové Top manažerky Sylvy Jaškové, která luxusně tato témata zpracovala pod názvem „Marketing v Euroně“  a druhý je „Duplikace“. Zde pochopíte, jak se dostat ze začarovaného kruhu - úspěch X neúspěch. A pokud ji poslechnete, tak brzy uvidíte výsledky a sklidíte to vytoužené ovoce.

Moje rada je také  –  pracujte s těmi, kteří to opravdu chtějí a znejte hodnotu svého času.
Nemám ráda výmluvy a každý máme stejných 24 hodin denně a je to o nás a našich prioritách, jak s nimi naložíme.

Řídím se heslem „Úspěch je dobrovolný“!

A jaké jsou tvé další plány?

No to je jasné! Vzhůru na Safíra! Je to cesta, na kterou jsem se vydala a nevím, kolik času na ni strávím. Ale je to cesta dobrovolná, plná dobrodružství, poznávání nových lidí, situací, možností a to je pro mne výzva!

Samozřejmostí je sebevzdělávání, těším se na další možnosti kurzů, které jistě brzy budou.

A ještě si dovolím malou vsuvku. Občas dostanu otázku. „A ty ještě musíš pracovat, když už jsi tak vysoko?“

V mých očích je vždy údiv. A jaká je moje odpověď? „Špatně zvolená slova! Já totiž nemusím, ale chci!“

Protože Eurona mě neskutečně naplňuje a plní mi mé sny, dává mi svobodu! Jsem opravdu šťastná, že mi před 7 lety zkřížila cestu!

  • Mým 4 dětem mohu dopřát vše co potřebují (studium v zahraničí, cestování, řidičáky,..) a také poznávání míst, kam by se jinak nedostaly.

A na závěr mi dovolte poděkování.

Děkuji Rubínové Top manažerce Sylvě Jaškové, je to skvělá žena, která přesně ví, co chce a vždy je na blízku, když ji potřebuji.
Mým všem Top manažerkám Petře Gregůrkové, Hance Vychodilové, Jitce Jeřábkové a skoro Janě Zrůbkové. Jsem na vás holky opravdu pyšná!

Všem děvčatům v mém obchodním týmu, které se rozhodly nejen používat skvělé a voňavé výrobky, ale ví, že Eurona je i něco  více!


Nádherné zakončení. Děkuji, Esterko, za upřímný a hlavně obohacující rozhovor. Ještě jednou moc gratuluji a přeju Ti ze srdce co nejrychlejší cestu k Safíru.


Duben 2017, Bára Skálová


Rubínová TOP manažerka Ester Kubzová
Rubínová TOP manažerka Ester Kubzová

 

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.