Bc. Daniela Šiknerová - TOP manažerka

Daniela Šiknerová

Jak ses s Euronou seznámila?

Poprvé asi u kamarádky, měla doma prostorové aromatikum a ta vůně mě uchvátila. Pořídila si ho přes svou maminku a mně dala pár informací, že s Euronou pere a je prý super. Akorát že si musím pořádně vyčistit pračku, což mě trochu zarazilo, protože jsme doma měli hodně starou mašinku, kterou jsme plánovali vyměnit, a tak jsem si řekla, že počkám.

Více informací jsem si nezjišťovala a kamarádka mě ohledně Eurony nekontaktovala. Po delší době jsem pak uviděla katalog na návštěvě u rodičů a první objednávka byla na světě. Později jsem se zaregistrovala, protože jsme od sebe 300 km daleko a mívala jsem častější objednávky.

Kdy a proč ses rozhodla, že chceš víc?

Euronu jsem velmi dlouho měla jen pro svou potřebu. Vyhovovala mi, konečně jsem měla doma šetrné přípravky, které nedráždily mé ekzematické ruce, nádherně voněly, a hlavně skvěle čistily. Uklízení a praní mě začalo bavit.

Jenomže pak jsem nechtěla platit poštovné, tak jsem oslovila širší rodinu, okolí, kamarádky, a zákazníci se začali pro přípravky vracet. :-) Ty, kteří bydleli nejdál, jsem zaregistrovala. Nemělo smysl, aby čekali na zboží i několik měsíců – což tak opravdu nejdřív bylo.:-)

A postupně se začalo dít. Mé poradkyně v síti se také začaly dělit o své zkušenosti a zákaznice mi samy zvonily na zvonek. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit.

Byla jsem v té době se třetím dítětem na rodičovské, kterou jsem jela nonstop 10 let, a čekal mě návrat do práce. Dumala jsem, co dál. Měla jsem rozjetých více věcí a věřila jim. Všechny mě bavily a věděla jsem, že mají budoucnost, přesto mi připadalo, že stále stojím na místě a neposouvám se dál. Musela jsem se rozhodnout – a to bylo nejtěžší.

Že to jde, jsem uvěřila, když jsem se v říjnu r. 2015 dostala na pozici 12 %. Věděla jsem, že to zvládnu, když budu chtít, že záleží opravdu jen na mně. Velmi mi pomáhala podpora lidí, jak v mém týmu, tak i mimo něj, především od Top manažerek. Potom i podpora rodiny, což ze začátku nebylo zrovna nejjednodušší. Sice mi pak ještě téměř rok trvalo, než jsem sama uvěřila, že se Euronou dokážu živit, ale když se na to dívám zpětně, dává mi to smysl. Vše má svůj čas.

Co bys dnes udělala jinak?

Neudělala bych jinak vůbec nic.:-) Vše přišlo v pravý čas a dnes vím, že bylo potřeba si všemi fázemi projít. Někde jsem se potřebovala zdržet déle, jinde to šlo rychleji a jsem vděčná za vše, co jsem se během té cesty naučila.

Co tě na Euroně nejvíc baví?

Kromě toho, že pracuji s lidmi, a to jsem si vždy přála, tak nejvíce asi flexibiita. Jsem „sova“ a dokážu aktivně pracovat dlouho do noci, napadají mě v té době nejlepší věci. :-)

Málokterá práce je nastavená tak, aby vyšla vstříc všem bez rozdílu. Každý si svůj den rozvrhne a přizpůsobí podle svého, a to mi vyhovuje.

Jsem vděčná za to, že už nemusím řešit, co budu dělat po mateřské, jestli bude postaráno o děti až přijdou ze školy, jestli stihneme přípravu, úkoly, domácnost a u toho budu mít čas na své koníčky a na rodinu. Tohle je pro mě momentálně asi nejvíc důležité. Navíc považuji Euronu samu o sobě za svého koníčka, takže kolikrát ani nevím, jestli ještě pracuji nebo se už bavím, a to mě taky hodně baví. :-)

Jaký je tvůj recept na úspěch?

Recept nemám, spíše mě napadá přirovnání:  Eurona je jako rodičovství nebo jako partnerství – nastavuje nám zrcadlo. Přicházejí výzvy, kterým je potřeba se postavit a objevují se překážky, které musíme překonat, ale když to zvládneme, tak zvítězíme – sami nad sebou.

Je jedno v jakém bodě se právě nacházíte, prostě začněte! :-)

A když už se do toho pustíte, vydržte!

Multilevel marketing je hlavně o výdrži. Je velmi jednoduché, vzdát to, když se nedaří a hledat třeba i viníka. Jak řekl Jan Werich: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce hledá důvod“.

Ze srdce přeji, ať i vy najdete ten svůj způsob, nebo-li recept, jak na to. ????

Milá Dájo, děkuji za rozhovor. Gratuluji ještě jednou k obhájení titulu TOP manažer Eurony a hlavně k rozhodnutí, že to chceš. :-) Přeji Ti, ať je pro Tebe Eurona i nadále víc koníčkem než prací. Vždycky je jednodušší, když něco chceme dělat než když musíme. :-) Těším se na Tvé další postupy a držím Ti palce i nadále!

Bára Skálová, červen 2017

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.