Jak na skvrny rychle a jednoduše!

Jak na skvrny rychle a jednoduše!

Dcerka kamarádky má velmi oblíbené tričko s Hello Kitty. Určitě to zná každá maminka - právě to jedno, to je momentálně nej! A tak ho náš potomek nosí všude a nejlépe denně. A pak přijde třeba ze školky nebo ze školy a tričko má úplně jinou aplikaci neznámého původu. :-(

Maminka hartusí, potomek pláče! Chce to své tričko zase zítra na sebe! Jenže spousta skvrn už nejde vyprat. Anebo - doposud nešla. Co když se najdou pomocníci, kteří si s tím poradí? Jakou by pro vás měli cenu?

Je moc fajn neřešit třeba skvrny od pampelišek, když vám vaše princezna z nich právě upletla první věneček. Proč si kazit rodinnou pohodu, když čokoládová nebo jahodová zmrzka spadne přímo na sváteční oblečení. A co takhle už nekřičet na budoucího Maradonu , že má ZASE úplně zelená kolena od trávy a ZASE zničil další kalhoty?

Umíte si představit tu pohodu? A ty ušetřené peníze za nové a nové oblečení?  A jako bonus i ušetřené nervy?

A navíc můžete do 26.6.2017 do 14:00 hod. využít toho, že nyní zaplatíte jen za dva skvělé pomocníky a třetího dostanete zdarma! 

Chcete-li ušetřit ještě víc a nakupovat za velkoobchodní ceny bez jakýchkoliv závazků, ozvěte se a vymyslíme co nejlepší řešení právě pro Vás!

2+1 pomocník na skvrny
2+1 pomocník na skvrny

 

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.