Odměny za postupy

S radostí rozdávám odměny i při postupu na novou kariérní pozici

* Postup na vyšší pozici poprvé

* Vaše osobní BO je vyšší než 100

* Pozice není vytlačená, tzn. nejsilnější větev je minimálně o jeden provizní stupeň níž. V případě vytlačené 21% se odečtou body nejsilnější větve (také 21%) a vyberete si dárek odpovídající provizní hladině, kterou máte právě bez nové 21%. 

Odměny se týkají osobních skupin TOP manažerky Báry Skálové a Petra Skály (jméno najdete na faktuře). Máte-li nad sebou nadsponzora na pozici 15 % a výš, odměňuje vás on (sdělím na požádání).

Vybírat můžete z těchto dárků: katalogy, Kouzelná kniha, vzorečky (parfémů, prostředků na ruční mytí nádobí, univerzálních úklidových prostředků, WC čističů…), výrobky na vytváření vzorečků, kufřík na vzorky, organzové pytlíčky, lahvičky na vzorečky, zkumavky, samolepky (na auto, dopisní schránku,…), taška s logem, pracovní listy s nabídkou příležitostí, knihy, předplatné časopisů (př. First Class, Forbes), flipchart, Roll-up Eurona, večeře s top manažerem, vstupné, ubytování na Galavečer Eurony.

Vybrat si můžete i dárek, který má vyšší hodnotu, než je ta, na kterou máte nárok. V tomto případě si částku nad rámec odměny doplatíte. 

Chtěli byste odměnu, která v nabídce není? Napište mi, domluvíme se.


Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.