Porada TOP manažerů 4.11.2010

Mimořádně do konce roku budou obodovány i výrobky z Intensy (1 bod cca 30,- Kč) a dočasně se ruší i povinnost 100 BO pro levnější nákupy v Intense.

Pro podporu prodeje bude ještě další akční leták, kde budou výrobky zdarma - viz Akce pro poradce v této uzavřené sekci. Platnost by měla být od zítra, tj. 5.11.2010.

Přichystaná je i Slevománie - bude spuštěna v nejbližších dnech a budou zde vytipované výrobky se slevou a nejen ty, které jsou v doprodeji.

Chystá se rekrutační soutěž - pravděpodobně na prosinec, leden, únor. Takže v listopadu zákaznicím pěkně prodávejte a od prosince je můžete registrovat :-).

Chystá se i podpora webových stránek - bude zde diskuse a za brouzdání budou udělovány body, za které je pak možné dostat nějakou odměnu. Cílem je naučit lidi se stránkami pracovat a využívat maximálně jejich funkce. Stejně tak budou jen na webu některé akce, jako to bylo doposud. Prostě kdo je on-line, má náskok. :-)

Zrušen bude Eurobonus - je to nemotivační. Eura budou převedena do provizí.

Expedice na konci roku - poslední expedice balíků je 29.12.2010, uzávěrka prosince 30.12. ve 21.00 hod. Následují inventury a 5.1. začne opět Eurona expedovat zboží.

Do konce listopadu 2010 skončí regionální centrum v Bratislavě. Více informací se dozvíme v následujících dnech.

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.