Profil na webu www.jaknaskvrny.cz

  1. Roční poplatek 500,- Kč, (půlroční 300,- Kč) počítá se vždy od připsání na účet číslo 670100-2200655107/6210 (do poznámky uveďte účel platby WEB + jméno
  2. Pokud chce někdo uvést svoje další obchodní aktivity, lze to za poplatek 100,- Kč na rok od připsání na účet 670100-2200655107/6210. Jediná podmínka; nesmí se jednat o konkurenční produkty Eurony. Tato informace bude obsažena v profilu konkrétní osoby.
  3. Dodání fotky, specifikace kraje (klidně i víc lokalit, kde se pohybujete nejčastěji), kontakty + krátké představení se ; proč jsem začala používat Euronu na e-mail: Bara.Skalova@seznam.cz
  4. Záruka vzorku zdarma
  5. V případě, že bude vyhlášena nějaká akce, souhlasí dotyčný s pravidly a zavazuje se splnit sliby dané touto akcí vůči zákazníkovi. Tyto akce budou vždy dopředu avizované.
  6. Každý ze zúčastněných se zavazuje v maximální míře podporovat www.JakNaSkvrny.cz ; ať už různými příspěvky o zkušenostech s výrobky, komentáři na Facebooku či sdílením „To se mi líbí“, tak fotkami před a po (bez nároku na účast v soutěžích apod.), krátkými články při dosažení nějakého úspěchu, tak i případně jakoukoliv další aktivitou (samolepky na auta, uvádění odkazu na leporela, letáčky, katalogy apod.)
  7. Kontakty budou uváděny v konkrétní oblasti dle pořadí příchozích plateb.
  8. Zaplacením poplatku stvrzuje dotyčný souhlas s tímto kodexem.

Poplatky jsou v podstatě symbolické, platím doménu, prostor, webmastera, inzerci.

 

Rozhodně uvítám jakékoliv připomínky co zlepšit a nejlépe na e-mail. :-)

 

Bára

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.