Zkušenosti našich zákazníků s výrobky Eurona

Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků s výrobky Eurona by Cerny. Pošlete-li nám svou zkušenost, odměníme Vás!

" Chlubím se. Dostala jsem starý, vyřazený koberec. Vyčistila jsem jej ručně Vašim šamponem na koberce a je změna. Ze starého koberce je nový a velice pěkný."

"Každé jaro řeším černé fleky od pampelišek. Skvěle mi pomohl multifunkční agent.. "

"Od té doby, co umývám nádobí přípravky od Eurony, zlepšil se mi výrazně ekzém na rukách a dokonce i na očích"

" Chtěla jsem se s vámi podělit o zkušenost s výrobky z eurony a zvláště s prášky a gely na prádlo, které nám pomáhají s odbouráním alergií, jelikož od té doby co je používám mohu s radostí sdělit, že můj syn, který 3 roky bojoval s alergií, nyní již nepotřebuje používat kortikoidy do nosu, které mu ničily sliznice. Vřele doporučuji alergikům"

"Sousedka se mě přišla zeptat, čím mi tak voní prádlo. Používám aviváž Green (Zelená)"

"Poté, co jsem použila sprej proti roztočům i na koberec, kde si často hraje moje malé dítě, dcerka přestala tak často kýchat"

"Konečně vím, čím vyčistit lahvičky pro dcerku, cyklistické láhve syna a termosku od usazenin! Aktivní kyslík mě zachránil :-)"

"Čistič na trouby a grily je zatím to nejlepší, co jsem kdy použila."

"Musím Vám vynadat! Od té doby, co doma máme přípravek na mytí nádobí od Eurony, už se nemůžu vymlouvat na ekzém, protože díky používání tohoto výrobku moje problémy  s kůži na rukách v podstatě vymizely"

"Přivezte mi, prosím, ještě jednu aviváž Pure (Čistá), dala jsem přivonět babičce a ta se do té vůně úplně zbláznila!"

"Manžel je atopik a po běžných pracích prášcích se osypával, po použití pH Balanceru už nebyla pokožka tak podrážděná. Po přechodu na Euronu se už mokvavá ložiska na pokožce neobjevila vůbec. Účinnost Eurony jsem si znovu ověřila nedávno, kdy si manžel půjčil od svého otce košili vypranou v běžném pracím prostředku. Zpotil se a reakce na sebe nedala dlouho čekat. Škoda jen, že jsem nepořídila fotky před a po, bylo by na co koukat."

"Vyprala jsem záclony v pracím prostředku na záclony a použila i tužidlo. Kamarádka se mě pak ptala, jestli mám nové záclony. Ne, nemám, jsou 15 let staré :-)"

"Doma mi všechny rostliny zacházely na úbytě. Od té doby, co je hnojím hnojivem na zelené rostliny, máme doma téměř džungli. Nevěřila jsem, že efekt bude až takový, běžné hnojivo jsem používala předtím rovněž pravidelně a bez valného výsledku".

"Upozorněte, prosím, svoje zákazníky, že je potřeba hnojit trávník opravdu rovnoměrně. Sama jsem to rozházela po zahradě poměrně halabala a je přesně vidět, kde jsem pohnojila a kde ne. Rozdíl v kvalitě travního porostu je obrovský".

"Miluji orchideje a měla jsem značnou "spotřebu". Po odkvětu většinou už nenasadily na nový květ. Od té doby, co používám hnojivo na kvetoucí pokojové rostliny, odměňují se mi nádhernými velkými květy".

"V rámci "ozdravné" kůry jsem poměrně brutálně ořezala benjamin ficus. Bohužel neobrazil, jak jsem původně předpokládala. Život mu zachránila moje liknavost. Neměla jsem čas ho vyhodit a místo toho jsem použila hnojivo na zelené rostliny. Po týdnu mi začaly rašit nové lístky a po 3 týdnech už doma nemáme smutný holý pahýl, ale opět obrůstající stromeček".

"Mám čerstvou zkušenost s čističem žaluzií. Rekonstruovali jsme obývák, takže prachu z broušených zdí bylo opravdu požehnaně. Asi měsíc před rekonstrukcí jsem chtěla vyzkoušet Váš nový čistič na žaluzie, takže jsem je všechny vyčistila. Nyní mě čekal generální úklid a byla jsem opravdu překvapená, že ta antistatická složka funguje tak dokonale. Žaluzie byly zaprášené, i přes to, co se u nás dělo, opravdu minimálně."

"Vyčistila jsem troubu Vaším čističem na trouby. Musím říct, že mě opravdu nadchl jak účinností, tak snadnou aplikací. Chtěla jsem se pochlubit kamarádkám, takže jsem na facebooku umístila fotku před a po. Následně mě nějaká paní nařkla, že podvádím a že tam dávám fotku nové trouby.. "

Lada Leníčková "Přípravek proti roztočům funguje skvěle, asi nám zachránil prázdniny. Náš syn je alergik a zatím měl z každé neošetřené matrace astmatický záchvat. Po použití spreje od Eurony ani nekýchá. Kdo to nezažil, nepochopí, jaká je to úleva."

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.