Podporujeme občanské sdružení Zrnka

Zrnka

OS Zrnka jsou pro nás srdeční záležitostí. Osobně totiž známe Klárku a její rodinu. Opravdu hodně si vážíme všech, kteří nezištně pomáhají a proto jsme se rozhodli věnovat 10 % ze všech objednávek přes tento náš web. Stačí v políčku adresa uvést heslo Zrnka.

Toto platí i v případě, že budete chtít nakupovat levněji a Vaším poradcem bude některý ze zde uvedených. Ze všech Vašich objednávek v prosinci 2011 a lednu 2012 za Vás pošleme na Zrnka rovněž 10 %. Že tak máme učinit nám, prosím, sdělte přes kontaktní formulář na titulní straně.

Motto Zrnek:

Říkám si… vítej na světě zrnko, zrníčko,

nu ano, zní to hezky, ale co já zmůžu, když ten svět je tak veliký.

Jejda, kdo to leží vedle mne? Je tu další, opodál další a další. To už zní dost dobře, nemyslíte?

Ať se jedná o zrnka obilí, ze kterých rostou klásky a nakonec je z nich upečen chleba, bez něhož si nedovedeme

svůj život představit, podobně jako zrnka písku, která sama o sobě neznamenají vůbec nic, ale pospolu dokáží vystavět pevnost, kterou nepohne ani tisíce válek, stejně tak velké je NAŠE ZRNKO.

A tak máme tu čest Vám představit projekt, který je pro nás tím příslovečným obilím pro chleba a pískem pro každý hrad….Občanské sdružení ZRNKA.

Zasadili jsme tedy jedno malé zrníčko a z něj doufáme poroste nekonečná pomoc a šance pro ty, kteří to potřebují. Úžasné je v lidském světě to, že ač na jedinci samotném nic moc nestojí, pospolu lidé dovedou bořit skály.

A tak se spojilo tisíce malých a nevýznamných zrníček v jedno velké a obří pole a co víc, nejde jen o spojení, ale o to, že je třeba stále hledat ta další zrníčka.

Každý, kdo zasadí jakékoliv zrnko se o něj musí starat, aby rostlo, propívalo a v konečném stadiu, aby člověku něco dalo.

Stejně tak se i my chceme starat, aby naše sdružení podalo pomocnou ruku těm, kteří ji prostě potřebují …

Pozn.

Momentálně byla ukončena původní sbírka a čeká se na schválení nových čísel účtů, která budou k dispozici během několika dní. Přislíbených 10 % budeme převádět na účet začátkem února 2012, takže se nás tato změna zatím netýká.

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.