Vánoční jarmark s workshopy

Citujeme oficiální pozvánku:

Vánoční workshop Profiženy

Poslední workshop v tomto roce, který jsme pro Vás přichystali, bude vskutku unikátní. Nechali jsme se inspirovat nejen blížícím se časem vánočních svátků, ale hlavně Vámi, Profiženami samotnými. Na rozdíl od minulých akcí se s vámi ve čtvrtek, 8. prosince v Café Louvre od 17.30 podělíme ne o to, co umíme my v Odyssey, ale o to, co umí naše Profiženy. Vánoční workshop bude totiž zcela v jejich režii.

Otevřeno pro všechny

Setkání bude netradiční hned v několika směrech. Akce bude otevřena všem zájemcům, a proto sebou neváhejte vzít své kamarádky, známé, kolegy a kolegyně, ale třeba i děti a další rodinné příslušníky a vyražte za námi strávit pohodový večer, během nějž Vás čeká mnoho příjemných překvapení.

Pořiďte si nápadité dárečky

Prvním z nich je možnost zakoupit v klidu a v pohodě vánoční dárečky, které na setkání přinese 30 Profižen. Těšit se můžete na vskutku inspirativní a různorodou skladbu od tradičně vánočních čajů, šperků, kosmetiky, módních doplňků, přes různé kurzy, ať už kreativní nebo „hýbací“ (po Vánocích je budeme určitě potřebovat), masáže, poukazy na homeopatickou léčbu, interiérový design, nebo třeba zájezdy. Na jednom místě budete moci vybírat krásné a rozmanité dárečky pro celou rodinu a také se lépe seznámit s tím, co ostatní Profiženy dělají a získat nové kontakty pro vaše vlastní podnikání. Seznam prodejců naleznete ZDE.

Získejte inspiraci na některém z miniworkshopů

Další součástí našeho setkání bude ne jeden, ale hned několik workshopů! Budou o něco kratší, než obvykle, ale budou rozhodně stát za to. Budete si na nich moci vyzkoušet například výrobu šperku, nebo si odnést vlastnoručně vyrobené vánoční přání, případně si vyslechnout, jak vyzrát na vánoční stres.

Což takhle dát si masáž?

Krom vybírání dárečků, nebo zapojení do workshopů si budete moci ještě užít další odpočinkové aktivity, které pro vás naše Profiženy připravily: výklad Tarotu na příští rok, masáž hlavy, ukázky líčení či vizážistické poradenství… nebo se prostě jen tak zastavit na lahodnou vánoční čokoládu nebo svařák a posedět s lidmi, které máte rádi.

Občerstvení a dárek pro každou Profiženu

Připraveno pro Vás i Vaše hosty bude malé občerstvení (můžete si ale zakoupit i cokoliv z nabídky Café Louvre na baru). Jako dáreček od nás všechny (i potenciální) Profiženy na setkání dostanou 50% slevu na kurz dle vlastního výběru. Vánoční workshop je pro pro všechny zdarma. PRO PRVNÍCH 200 PŘÍCHOZÍCH MÁME PŘICHYSTANÝ DÁREK - KNIHU VZPOMÍNKY OBYČEJNÉ ŽENY AUTORKY JANY ABELSON TRŽILOVÉ.

Celá akce vypukne v půl šesté večer a bude trvat do desíti hodin. Dárečky už čekají, workshopy už jsou připraveny, my z organizačního týmu Odyssay a 30 Profižen, které nám vánoční workshop pomohly připravit, se už nemůžeme dočkat…. Co chybí? Nyní už jen vy a Vaši přátelé! Přijďte s námi strávit příjemné předvánoční chvíle. Těšíme se na Vás!

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.