Univerzální tekutá bioesence s obsahem enzymů z žížal

Proč používat Univerzální tekutou bioesenci s obsahem enzymů z žížal Eurona by Cerny:

 

Tekutý bio elixír s unikátní čistě přírodní formulí CES – CALIFORNIA EARTHWORM´S STIMULATOR obsahující enzymy vznikající v trávicím traktu kalifornských žížal (Eisenia foetida), které mají na všechny druhy rostlin a půdu blahodárné účinky.

Formule CES s funkcí E-PREVENTION zajistí poškozeným a oslabeným rostlinám tvorbu nových listů, totální obnovu jejich zdraví a vitality, podporuje imunitu rostlin a především zesiluje jejich preventivní ochranu.

Pravidelným používáním tohoto zázračného elixíru snížíte výrazně četnost přesazování rostlin do nového substrátu.

Výhodou je univerzálnost přípravku, který je možné použít u pokojových rostlin, balkónových květin, dále na zeleninu nebo ovoce.

Velice rychlý viditelný účinek již po 2–3 týdnech používání.

Speciální složka E-PROLIFIC podporuje bohatost velkých, šťavnatých a chutných plodů, složka STRONG-ROOT SYSTEM napomáhá k zesílení kořenové soustavy rostliny v půdě. Zdraví růst rostlin, jejich vitalitu a odolnost vůči nemocem zajišťuje speciální složka TUBEROSE PLANT, složka GREEN COLOR navíc podporuje zářivě lesklou zelenou barvu rostlin.

Speciální složka BIO-ACTIVE CONTROL zvyšuje sorpční kapacitu a biologickou aktivitu půdy a tím zlepšuje půdní strukturu. • Obsahuje složku E-FLOWER s funkcí tvorby bohatého květu a prodlužujícím účinkem období kvetení u okrasných rostlin.

Speciální inovační složka C-VITAMINE zvyšuje obsah vitaminu C v plodech ovoce a zeleniny. • Revoluční ORGANIC BOOSTER SYSTEM zajišťuje stimulaci tvorby humusu, který je nejúrodnější částí půdy. • Speciální vyživovací systém COMPLEX NUTRIENTS SYSTEM zajistí optimální dodání živin a energie, navíc všechny jeho složky jsou pro rostliny velmi snadno vstřebatelné, takže celý proces obnovy zdraví probíhá rychleji a účinněji!

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

  • Pro docílení vyššího nárůstu kořenového systému a bohatšího nasazování nových květů i ploduů je ideální používat BIO COMPLEX ELIXIR opakovaně po celou dobu vegetačního období v intervalu 1x za měsíc.
  • Použijte ve formě zálivky v množství 15 ml na 1 l vody nebo ve formě postřiku na list v množství 15 ml na 1,5 l vody.
  • Další aplikace by měla být provedena po 7 až 14-ti dnech. Následně je možno přejít na standardní přihnojování nejlépe vybraným hnojivem z řady Green care.

 

Univerzální tekutá bioesence s obsahem enzymů z žížal Eurona by Cerny, 500 ml, kód: 7007, cena: 198 Kč/8,46 EUR

Nechcete platit katalogovou cenu?

Více informací naleznete v sekci Jak nakupovat levněji? nebo kontaktujte naše poradce, prozradí Vám, jak získat mnohem víc výhod!

 

Máte k tomuto výrobku nějaký dotaz? Napište nám! Kontaktní formulář naleznete ve spodní části stránky.

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.