MUDr. Kristina Pitrová

MUDr.Kristina Pitrová

Jmenuji se Kristina Pitrová. S Euronou spolupracuji již 2. rokem. Vstoupila do mého života pro moji dcerku s atopickým ekzémem. Proto první výrobky, které jsem začala z této ekologicky šetrné kosmetiky používat, byly prostředky na praní dětského prádla a opravdu moc se nám osvědčily. Prádlo mám konečně opravdu vyprané, nádherně voní, barvy se prozářily, a nemusím prakticky nic žehlit!

Postupně jsem zkoušela další a další výrobky a všechny mne tolik nadchly, že jsem se chtěla se všemi kamarádkami o své zkušenosti podělit a o Euroně mluvila při každé příležitosti :o) A z původně plánovaného odebírání výrobků jen pro svoji potřebu se neplánovaně stal velice příjemný přivýdělek a hlavně můj koníček na mateřské „dovolené“.

Možná proto, že jsem lékařka a hlavně proto, že jsem maminka dvou malých dětí mi není lhostejné zdraví mé rodiny ani životní prostředí. Vážím si všech podobně smýšlejících lidí. Záleží mi na tom, kde budou mé děti a jejich děti v budoucnu žít. Nechci doma používat dráždivé, škodlivé a nebezpečné chemikálie, které způsobují řadu zdravotních problémů. Dříve jsem úklid opravdu neměla ráda :-) Proto mi naprosto vyhovuje jednoduchost a úžasná účinnost prostředků Eurona. Stačí nastříkat a setřít. Žádné namáhavé drhnutí a zničená trička od nevypratelných skvrn. Dokonce i trouba je nablýskaná a koupelna bez úporného vodního kamene. Objevila jsem kouzlo koncentrátů- neskladuji doma zbytečné objemy, vše mi dovezou do druhého dne až domů a nemusím se tak tahat s těžkými taškami z obchodů.

Moc mne vždy potěší další a další nadšení zákazníci, kterým jsem mohla pomoci vyřešit jejich zdravotní problémy nebo finančně ušetřit. Proč produkty prostě nevyzkoušet? 30 denní garanci vrácení nebo výměnu a možnost si výrobek jen tak zkusit nám nikdo v běžném obchodě neumožní! :o)

Tato práce mě osobně strašně moc obohatila a otevřela mi nové možnosti a horizonty. Překvapila jsem nejvíce asi sama sebe! :o) Nikdy bych si dříve nemyslela, že budu v tomto oboru úspěšná. Síťový prodej pro mne byl dokonce opovrženíhodný. Jsem ráda, že jsem se mýlila. Tato práce mi přináší svobodu, nezávislost, pracuji kdy chci, jak dlouho chci a s kým chci. Mám dostatek času trávit se svými dětmi a přáteli. A mám opravdu neomezené možnosti výdělku! Ráda získávám nové informace, nové poznatky a zkušenosti a tak doufám, že se budeme s mým báječným týmem kamarádek a šikovných spolupracovnic (bez kterých bych nebyla tam, kde jsem nyní) stále rozvíjet dál. Zvu Tě srdečně mezi nás!:o)

Jako krásné doplnění sortimentu Eurony jsem se stala poradkyní švýcarské firmy JUST-NAHRIN, specializující se na přírodní léčebnou bylinnou kosmetiku a potravinové doplňky.

Navštivte také mé stránky http://www.zdravadrogerie.cz/. Těším se na Vás :o)

 

Heslo pro Vaše levnější nákupy na www.euronabycerny.com: 420-4770604285.

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.