Bára Skálová

Bára Skálová - Safírová TOP manažerka

Safírová TOP manažerka a poradkyně pro celou ČR a Slovensko


e-mail:Bara.Skalova@jaknaskvrny.cz

mobilní telefon: +420 721 768 449
Heslo pro Vaše levnější nákupy: 420-0759261908

Jmenuji se Bára Skálová a o Euroně jsem se dozvěděla v červnu 2007, když jsem "googlila" nějakou ekologickou variantu praní pro svoje dvě malé děti. Doposud vyzkoušené způsoby mi nevyhovovaly a vždy jsem se vrátila ke komerčním výrobkům. Eurona mě od počátku velmi oslovila, měla jsem pocit, že potřebuji hned všechny výrobky, i proto jsem rovnou chtěla vlastní zákaznické číslo. Ráda totiž nakupuji chytře a s maximem výhod.

Doma jsem hned začala s výrobky uklízet a byla jsem fascinovaná, jak to jde snadno. Doposud jsem brala úklid jako nutné zlo, různě jsem se dusila při používání chemických přípravků a nebyla jsem ani ráda, že to dýchají moje děti. Hodně mi vyhovuje, že výrobky Eurona jsou spotřebitelsky velmi příjemné, většinou nastříkám, nechám chvíli působit a setřu. Šetrnost vůči životnímu prostředí také stojí na čelním místě při mém rozhodování. To, že je Eurona, s.r.o. česká firma, už je jen třešnička na dortu:-)

Jak jsem byla nadšená, nutně jsem se musela s každým dělit o tu zkušenost na potkání:-) Dokonce jsem si fotila různé formy znečištění před a po a to byl víc než dostatečný důkaz pro moje kamarádky, aby vyzkoušely také nějaký ten výrobek, navíc s 30denní garancí na vrácení nebo výměnu.

Nechaly se strhnout mým nadšením a začaly se houfně registrovat, aby také mohly nakupovat za velkoobchodní ceny a navíc začaly svoje výborné zkušenosti s výrobky Eurona předávat dál, přestože si do té doby většinou myslely (stejně jako já), že MLM je "sprosté slovo". Mám malé děti, proto mi vyhovuje, že si svou pracovní náplň mohu naplánovat podle svých a jejich potřeb, nehledě na velmi příjemné finanční přilepšení rodinného rozpočtu.

Nejprve jsem byla překvapená, že za balík platím méně a méně a pak už mi chodily balíky výrobků za 120 Kč a já doma uklízela a prala zadarmo. Jen díky tomu, že jsem dobře poradila svým kamarádkám.

Po půl roce působení v Euroně jsem se stala TOP manažerkou a jsem zároveň leadrem několika desítek tisíců poradců či zákazníků. Své kolegyně a kolegy informuji o všem co nejdříve, předávám maximum zkušeností i proto je naše "síť" úspěšná v různých firemních soutěžích. Že jsem se nemusela vracet do původního zaměstnání snad ani nemusím psát. Stejně nebylo kam, se zaměstnavatelem jsem se soudila o výplatu. No a tak se z původního přilepšení stal hlavní zdroj příjmů.

 

Velmi si cením svobody, nemám ráda, když mě někdo k něčemu nutí, nedělám to tedy ani já. Nicméně pokud opravdu chce někdo uspět, velmi ráda mu pomohu.

 

Neustále se vzdělávám a pracuji na svém osobním rozvoji. Mimo jiné jsem absolvovala Specifický trénink pro kouče a uplatňuji koučovací přístup při spolupráci se svými kolegy a Ultimativní úvod do NLP u Petra Sasína.

V rámci projektu Radost z prodeje jsem byla vybrána do Obchodnické laboratoře a tak začalo i mé přátelství s vynikajícím lektorem a motivátorem Petrem Urbancem. Jeho vzdělávací projekty - ať už se jedná o Manažerské či Obchodnické impulzy, případně přímo kemp, velmi vřele doporučuji. Mě osobně posunuly opravdu hodně. 

Po absolvování speciálního školení a složení závěrečného testu jsem se stala v rámci Eurony i certifikovaným lektorem Angel Team Professional (ATP)  a jsem rovněž členem V.I.P. zóny ATP. V roce 2014 jsem obhájila titul Rubínový leader - jako čtvrtá v rámci České republiky, Slovenska a Polska, v roce 2018 jsem obhájila titul Safírový leader - tentokrát jako třetí ve zmíněných státech.

Nominovala jsem se na obě Dovolené snů, které Eurona pořádala pro své nejlepší poradce a prodejce na ostrově Kos.

Svoje zkušenosti jsem zúročila i jako mentorka pro Business & Professional Women v projektu Ženy sobě a byla jsem i mentorkou v projektu Minerva 21.

Mám vždy velkou radost z pozitivních ohlasů zákazníků – ať už je to zlepšení zdravotních problémů u alergiků, ekzematiků nebo astmatiků anebo pomoc pro majitele čističek odpadních vod (bakteriím naše přípravky vysloveně chutnají). Také mne ale potěší, když mi někdo nadšeně hlásí, že konečně vyčistil 20 let starou troubu :-)

Vážím si každého, komu není lhostejné nejen zdraví jeho rodiny, ale i celkově životní prostředí.

 

"Ať už si myslíte, že to dokážete anebo nedokážete, v obou případech máte pravdu."

pravil Henry Ford a já se pod to mohu už jen podepsat :-)

 

I vy můžete nakupovat za velkoobchodní ceny a ještě k tomu získat mou něžnou péči díky speciálnímu heslu pro hosta, které je: 420-0759261908.

I když heslo nezadáte, Eurona vám stejně někoho přidělí. Tak proč nezvolit 13 let zkušeností a hlavně velmi lidský přístup?

P.S.

Pokud radši posloucháte, pusťte si Zdenčin pokec aneb podcast úspěšných, kde jsem byla hostem a svého času to byl nejposlouchanější podcast. :-)

Dovolená snů Kos 2016
Dovolená snů Kos 2016
Certifikát o znovuobhájení titulu Lektor přebírám z rukou zakladatele Eurony pana Lukáše Černého
Certifikát o znovuobhájení titulu Lektor přebírám z rukou zakladatele Eurony pana Lukáše Černého
Wellness 2017
Wellness 2017
Víkend s Euronou 2017
Víkend s Euronou 2017
S mými TOP manažerkami - Galavečer 2016
S mými TOP manažerkami - Galavečer 2016
Galavečer 2015
Galavečer 2015
Pracovna Ženy s.r.o. Teplice
Pracovna Ženy s.r.o. Teplice
Porada TOP manažerů a školení ATP srpen 2016
Porada TOP manažerů a školení ATP srpen 2016
Galavečer 2015
Galavečer 2015
Hradec Králové 2013
Hradec Králové 2013
Galavečer 2018 s majitelem panem Černým
Galavečer 2018 s majitelem panem Černým
Galavečer 2018 s majitelem panem Černým
Galavečer 2018 s majitelem panem Černým
Galavečer 2018 - mé TOP manažerky
Galavečer 2018 - mé TOP manažerky
Předávám tablet Radce Lajšnerové
Předávám tablet Radce Lajšnerové
Tablet získala Evička Bilanová
Tablet získala Evička Bilanová
Zámek Ratměřice - odměna pro mé TOP manažerky
Zámek Ratměřice - odměna pro mé TOP manažerky
Tablet získala i Míša Sýkorová
Tablet získala i Míša Sýkorová

 

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.