Sylva Jašková

Sylva Jašková

Vaše poradkyně zejména pro oblast Rožnov pod Radhoštěm a okolí, Frenštát pod Radhoštěm a okolí
e-mail: sylva.jaskova@gmail.com

mobilní telefon: +420 733 619 391

Skype: vergelka

Jmenuji se Sylva Jašková a o Euroně, českém výrobci bytové kosmetiky, jsem se dozvěděla na podzim roku 2007 od mé kamarádky. Nejdříve jsem vyzkoušela prací prášky a aviváže. Byla jsem doslova fascinována minimálním dávkováním a skvělým výsledkem praní.

Nikdy by mě nenapadlo, že bych se mohla Euroně věnovat víc než jen nakupovat výrobky pro svou potřebu, ale zvědavost a nadšení z výsledku byly silnější a já to zkusila. Zjistila jsem, že mě nesmírněbaví dělit se o zkušenosti s používáním těchto jedinečných výrobků, baví mě připravovat materiály pro nově příchozí zákazníky, vymýšlet motivační a podpůrné akce, prezentovat a hlavně mě to těší natolik, že se této práci věnuji naplno.

S Euronou jsem začala spolupracovat v průběhu rodičovské dovolené. Nejprve jsem ukázala výrobky a katalog přátelům a rodině. Sbírala jsem objednávky a později i začala registrovat první poradce a pořádat skupinová setkání. Během dvou let jsem budovala svou obchodní skupinu. Nejdříve jsem postupovala docela rychle nahoru, každý měsíc o provizní stupínek výš, až na pozici 15% a 18%, kde jsem se zdržela vždy několik měsíců.

Poprvé jsem překročila hranici 10.000 bodů a postoupila na 21% provizní stupeň v listopadu 2009. Díky Euroně jsem nemusela po skončení rodičovské dovolené řešit návrat do práce, či hledání nového pracovního místa a věnuji se pouze a jen této činnosti. Po absolvování speciálního školení a složení závěrečného testu jsem se stala v rámci Eurony i certifikovaným lektorem Angel Team Professional(ATP) a jsem rovněž členem V.I.P. zóny ATP.  Letos jsem dosáhla nové pozice  "rubína" a po osmiměsíčním obhájení již smím používat titul Rubínový leader, kterého si velmi cením.

Eurona mě baví již sedm let a rozbalování voňavých balíků stálle pro mě znamená radost a potěšení, takové malé Vánoce.  Díky Euroně jsem nezávislou a svobodnou ženou. Mám čas na rodinu, koníčky, zábavu a vzdělání. V roce 2014 jsem dokončila vysokoškolské studium, obhájila jsem pozici Rubínový leader a začala se učit golf :).

S Euronou lze opravdu snadno uspět. Nejdůležitější je Vaše vnitřní motivace, trpělivost a vytrvalost. Apak také správně zvolené cíle. Já jsem velký snílek a díky Euroně si již nyní plním své sny.

Moje webové stránky www.e-vzorky.cz/


Těším se na každého nového zákazníka, těším se i na Vás!!!!!

Pro on-line registraci použijte tento odkaz a jako heslo uveďte 420-8666765999.

 

 

Napište nám

Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:

 

 

Přidat svůj názor
K tomuto článku nebyl napsán žádný komentář, buďte první !

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.