Máme pro Vás především ČAS, ÚČINNOST, ÚSPORU a hlavně pozitivní vliv na Vaše ZDRAVÍ. A jako bonus - spoustu krásných vůní!

 

To všechno Vám poskytnou pomocníci pro zdravý a hravý úklid včetně pracích prostředků, které jsou:

bez chlóru, formaldehydu, perborátů a fosfátů.

To ocení nejen alergici, astmatici, ekzematici, rodiče malých dětí, majitelé zvířátek, ale i bakterie ve Vaší čističce odpadních vod. :-)

koncentrované

Neplatíte zbytečně za vodu v přípravcích (tu si můžete napustit doma za téměř nulové náklady), za plnidla (přídavné neúčinné látky, které pouze zvyšují opticky objem), za další obaly, za dopravu do obchodu a šetříte tak nejen Vaši peněženku, ale hlavně čas!

velmi účinné

Už žádné drhnutí, předpírání apod. Stačí jen aplikovat, nechat působit a setřít, případně vyprat. Podívejte se jak fungují!

snadno dostupné

Objednejte si sami přímo u výrobce za velkoobchodní ceny!

Můžete nám i napsat Váš problém týkající se úklidu a čištění a my Vám navrhneme ty nejlepší výrobky i způsob, jak je získat levněji.

A máme pro Vás i něco navíc!

  • Dárky a odměny.
  • Garanci spokojenosti - do 30 dnů můžete výrobek vrátit bez udání důvodu. Nabídne Vám toto Vaše drogerie?
  • Pravidelně nepravidelné maily plné rad a tipů pro Váš domov - můžete se na ně podívat na našem blogu a k jejich odběru se přihlásit přes formulář na hlavní straně.
  • A..... nechte se překvapit :-)


Zásady pro ochranu osobních údajů

5b0573a52c20f-bara.jpg

více

Bára Skálová hostem Zdenčina pokecu

584e734d88951-zdencinpokec.JPGVelmi si vážím pozvání do Zdenčina pokecu, kde si můžete poslechnout rozhovory s velmi zajímavými lidmi ve formě tzv. podcastu.

více

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny.